988f6289a3059b6cd558a589af6b7576Не для кого не секрет, що наш коледж є взірцем добродіянь. Напередодні Великодня відбулася акція зі збору продуктів харчування та речей для людей, які цього потребують. Студенти кожної академічної групи змогли долучитися до цієї благородної справи та відчути себе корисними, адже змогли принести радість туди, де без них це було б неможливо. Серед гостинців було печиво, пасочки, крупи, цукерки, консервація, засоби особистої гігієни, набори для творчості, зошити, альбоми, ручки, олівці, фарби, одяг, іграшки та багато іншого. Студенти передали продуктові набори у кількості 8 одиниць людям похилого віку, людям з особливими потребами, дітям війни. Отримувачі допомоги не могли стримати сліз від вдячності, під час спілкування вони поділилися наболілим -наскільки важко сьогодні виживати, адже грошей вистачає тільки на сплату комунальних послуг, а про те, щоб порадувати себе солоденьким, вони вже й не мріють.

Крім того, свято прийшло в гості і до діток з малозабезпечених та багатодітних сімей - у дарунок від наших студентів вони отримали набори цікавих матеріалів для творчості, навчання та власного розвитку і, звичайно, солодощі. Наші студенти навіть змогли погратися, помалювати та поспілкуватися з дітьми, адже виявилося, що через повну зайнятість батьків на роботі, дітям не вистачає уваги. Тому вихованці нашого закладу вирішили регулярно приділяти час цим діткам. Наші волонтери завітали в 10 сімей, де їх були раді бачити. Також був поповнений банк одягу, яким щоденно користуються близько 10 людей.

Тож творіть добро для близьких і незнайомих вам людей, для кожного, хто цього потребує, адже це найгідніша справа. Робити добро легко – головне почати.