20180411 083459

З метою сприяння розвитку цифрової компетентності учасників освітнього процесу, удосконалення навичок роботи з сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями, різними онлайн-сервісами, формування у студентів позитивного ставлення до вивчення природничих дисциплін, упродовж чотирьох днів з 10 по 13 квітня 2018 року студенти КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» разом із завданнями веб-квесту «Пригоди дослідників» занурилися у процес інтелектуальних пошуків.

У ході виконання завдань веб-квесту, який організувала і провела викладач природничих дисциплін Тимченко О. В., студенти розшукували прислів’я, символ України, найулюбленіший продукт та здоров’я.

Завдання передбачали: розгадування головоломок, аналіз інформації, отриманої в мережі Інтернет, перегляд відео, складання пазлів, створення авторських мотиваторів / демотиваторів, формулювання відповідей на поставлені запитання та надсилання їх через вбудовані форми.

Незважаючи на складність завдань, 11 учасників змогли їх виконати повністю. І ось переможці.

І місце з результатом 32,5/32 бали посіли Романова Анастасія, студентка 22 ПО(а) групи і Тимченко Кирило, студент 31 ПО(і) групи.

ІІ місце з результатом 31/30,5 балів – Кошинська Ірина Миколаївна, викладач англійської мови та студентки 21 ПО(і) групи Самусенко Аліна і Кизило Тетяна.

ІІІ місце з результатом 28/27,5 балів –  студентка 22 ПО(а) групи Чиж Вікторія, студентка 32 ПО(а) групи Глиняна Жанна і Обиденнова Єлизавета, студентка 31 ПО(і) групи.

Кравченко Карина, студентка 31 ПО(і) групи, Біда Анжеліка і Ніколаєва Анастасія, студентки 32 ПО(а) групи, стали лауреатами веб-квесту.

 Вітаємо студентів з перемогою та бажаємо успіхів!!!

Сподіваємося, що сам процес пошуків забезпечив величезне задоволення учасникам квесту.