He who dares to teach must never cease to learn.

(by John Cotton Dana, an American library and museum director who sought to make these cultural institutions relevant to the daily lives of citizens)

20 квітня 2018 року Кошинська І.М., викладач англійської мови, відвідала методичний семінар, який був проведений в рамках святкування 30+ річниці відкриття в Україні представництва видавництва навчальної літератури «Express Publishing» (Велика Британія).

Захід провели автор багатьох підручників видавництва «Express Publishing», тренер та практикуючий вчитель Jenny Dooley та методист видавництва Alexis Roditis. Вони ознайомили учасників семінару з новітніми методами у галузі викладання англійської мови в початковій школі в рамках реформи «Нова Українська Школа».

Jenny Dooley продемонструвала стратегію роботи за підручником «Smiles 1 for Ukraine», представила загальну концепцію серії підручників «I Wonder», ознайомила з наповненням електронних книг та програмного забезпечення для роботи на інтерактивних дошках, які є невід’ємним компонентом навчально- методичних комплексів для будь-якого рівня.

Alexis Roditis окреслив переваги впровадження електронних ігор в освітній процес з метою ефективнішого вивчення англійської мови учнями та розвитку у них особистісних та соціальних компетентностей та умінь, зазначених в Концепції нової української школи. 

 DSC2062  DSC2062