26 квітня на території музею І. С. Козловського у с. Мар’янівка Васильківського району відбулося дитяче мистецьке свято “Дитинства пісня Великодня”. У цьому святі взяв участь студентський хор “Обрій” Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу. Чудовим співом українських народних пісень наші студенти зустрічали гостей з усієї України.

На подвір’ї біля музею була влаштована виставка дитячих робіт села Мар’янівка. Майстерно виконані вишивки, талановито написані пейзажі та портрети, ручні вироби привертали увагу кожного та не залишили байдужим ні одного гостя.

Для гостей свята була проведена екскурсія музеєм І. С. Козловського. Екскурсовод розповіла про дитинство, юність та творчість найвідомішого тенора України, який прославив свою Батьківщину на весь світ. Відвідувачі музею дізналися ще й деякі українські вірування: погойдаєш колиску - до кінця року народиш дитину, сядеш на валізу - свати прийдуть до хати.

Після екскурсії учасники хору та гості свята поклали квіти до пам’ятника Івана Козловського та вшанували його пам’ять.

По закінченню дійства гостей та всіх присутніх було запрошено до столу та почастовано варениками - традиційною українською стравою.

Кожен із тих, хто був присутній на святі, отримав незабутні враження, позитивні емоції та доторкнувся до витоків і звичаїв українського народу.