Надрукувати
Категорія: Новини коледжу
Перегляди: 3818

DSC 1159Щороку 1 вересня вулиці українських міст наповнюються загальним радісним відчуттям того, що попереду нова сторінка життя — цікава, барвиста і повна нових знань.

Початок нового навчального року — це, мабуть, єдине свято, яке одночасно є загальним для всіх, і особистим для кожного. Ураховуючи це, День знань у Білоцерківському гуманітарно-педагогічному коледжі вирішили відсвяткувати абсолютно по-новому. Цьогорічні старшокурсники і «першачки» - 161 студент кваліфікаційного рівня «Молодший спеціаліст» і 35 студентів кваліфікаційного рівня «Бакалавр»  провели цей день на Арт-пікніку, під час якого працювали різноманітні тематичні локації. Розпочався захід танцювальним флешмобом, до якого долучилися усі присутні на заході. З вітальним словом до усіх присутніх звернувся директор коледжу Ружицький В. А, який окреслив діяльність закладу в умовах становлення Нової української школи.

Продемонструвати свої вокальні здібності студенти змогли на Співочій сцені. Приємно, що усіх присутніх на заході радували своїми виступами не лише учасниці дівочого гурту «Мальви», а й талановиті першокурсники.

Шаленого драйву заходу додала спортивна локація, під час якої викладачем фізичного виховання Куліш А. О. було проведено міні-заняття з фітнесу. Посмішки, азарт та гарний настрій панував під час «спортивних» змагань із надування мильних бульбашок.

А ближче познайомитися зі своїми одногрупниками за допомогою інтерактивних вправ студенти І курсу змогли на Платформі знайомства, яку організувала студентка 201 СР групи Беганіна Аліна.

Відчути себе однією командою студенти-першокурсники змогли у Handmade–лабораторії під час роботи над колективним малюнком-диптихом. А допомагали їм у цьому викладач образотворчого мистецтва Козаченко В. Л. та студенти 41 ОМ групи.

Вправи на виявлення творчого потенціалу першокурсників запропонувала студентам член інформаційного комітету студради Скачкова Вікторія під час стартапу «Від абітурієнта до студента» - юні вихованці закладу працювали над створенням «Карти мрії», проектами «Долоньки доброти», «Розпорядок дня студента», «Хто ми є і ким будемо», «Дерево побажань», «Вежа добра» тощо.

Невимушено поспілкуватися англійською усі бажаючі змогли під час роботи мовного клубу.

Справжньою родзинкою свята стала тематична локація «Кріо-кухня», керували якою студенти 41 ПО(і) групи Андрощук А. та 21 ПО (і) групи Колошенко Т. Досліди з рідким азотом, напої з сухим льодом додали настрою усім присутнім.

А закарбувати незабутні спогади про свято можна було біля тематичної фотозони, біля якої полювали «мисливці» за посмішками. Чудово спрацювала мобільна студентська телестудія, яка інтерв’ювала відвідувачів заходу. Знання приміщень коледжу студентами І курсу було перевірено під час веб-квесту, під час якого потрібно було зробити селфі біля зазначеного об’єкта і надіслати фото організаторам локації.

Можна багато говорити, що ми за європейський спосіб життя, а можна й самим створювати свій неповторний стиль. Варто лише не боятися змін, а пробувати!

 DSC0348  DSC0359  DSC0717
 DSC0348  DSC0359  DSC0717

Переглянути більше світлин >>>>>