DSC 0003У суботу, 8 вересня Біла Церква відзначала своє головне свято – День народження. У цьому році нашому місту виповнилося 986 років!

Цьогоріч під час святкування було заплановано роботу кільнадцять тематичних локацій, серед них однією з родзиночок свята стала локація «Студентський час». На торгівельній площі навпроти готелю «Київ» цього дня розкинулося своєрідне студентське містечко, яке майоріло логотипами вищих навчальних закладів, що функціонують у нашому місті. Студентські та викладацькі колективи мали на меті представити виставки-презентації та майстер-класи, що найкраще розкривають специфіку діяльності навчального закладу.

Викладачі та студенти спеціальності «Образотворче мистецтво» Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу під керівництвом Козаченко В. Л. презентували мешканцям та гостям міста не лише кращі художні полотна студентів закладу, а й хотіли порадувати присутніх участю у майстер-класах з розпису імбирного печива та стрінг-арту. Крім того, талановита студентська молодь була готова намалювати графічні портрети перехожих та шаржі, долучити однодумців до молодіжного стартапу. На жаль, затяжний дощ не дав можливості реалізувати задумане. Але участь у заході переконала усіх тих, хто долучився до роботи локації, що за молоддю – майбутнє нашого міста.

DSC 0003 DSC 0003 DSC 0003