0114 листопада 2018 року двері Білоцерківського гуманітарно- педагогічного коледжу були гостинно відчинені для гостей – випускників 11 класів загальноосвітніх шкіл м. Білої Церкви та їх батьків і наставників, що завітали на День відкритих дверей.

Презентація закладу розпочалася ще з вестибюлю коледжу, де на відвідувачів заходу чекав приємний сюрприз: інструментальна музика у виконанні саксофоністки - студентки 3 ПО групи Скрипки Наталії; фотосесія з мімами - членами коледжанської театральної студії, студентами 31 СО (ом) групи Фещенко Марією та Терещенко Анастасією; виставка художніх робіт, підготована студентами спеціальності Образотворче мистецтво на чолі зі своїм наставником Шульгою О. Т.

Знайомили з навчальним закладом потенційних абітурієнтів заступник директора з виховної роботи Косяк О. В., завідувач з навчально-виробничої практики Мушинська Л. С. та завідувач відділення Початкова освіта Корчинська Н. Ю. Відвідувачам було презентовано різні напрями діяльності навчального закладу: гості «заглянули в шпарку» - побачили, як проводяться навчальні заняття на спеціальності Початкова освіта за спеціалізацією основи інформатики; познайомилися з членами Студентського наукового товариства (керівник кандидат педагогічних наук Ратушинська А.С.), які презентували підготовку до Дня науки у коледжі; відвідали Центр психосоціальної підтримки, поспілкувалися з головою Студентської ради коледжу Даценком Артемом, що представив роботу органів студентського самоврядування, та головою соціального комітету Студентської ради Індик Анастасією, котра розкрила основні напрямки діяльності волонтерів Товариства Червоного Хреста України; відвідали заняття у фітнес залі, підготоване викладачем фізичного виховання Савінчевою Л. П.

Знайомство з навчальним закладом продовжилося у тренінговій залі, де з потенційними абітурієнтами зустрівся директор коледжу Ружицький В. А., який акцентував увагу на те, що коледж здійснює підготовку молодших спеціалістів на базі 11 класів за спеціальністю Соціальна педагогіка, а з 2018 року - бакалаврів за спеціальністю Початкова освіта зі спеціалізаціями основи інформатики, англійська мова та основи інклюзивного навчання. Директор під час виступу розповів про традиції і нинішні досягнення закладу, зокрема, про впровадження у освітній процес кращого європейського і світового освітнього досвіду, розгалуджену систему гуртків, клубів за інтересами, співпрацю із закордонними навчальними закладами і міжнародними громадськими організаціями. Секретар приймальної комісії Титаренко Л. П. підготувала інформаційну трибуну щодо організації та проведення вступної кампанії - 2019 та познайомила присутніх із сайтом коледжу; завідувач з навчально-виробничої практики Мушинській Л. С. розповіла про затребуваність випускників коледжу на ринку праці.

Закінчився захід виступом студентського хору «Обрій» (керівник Андрєєва А. П.)

Сподіваємося, наші гості змогли переконатися в тому, що Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж – це сучасний  навчальний заклад Київської області, який працює за новими європейськими стандартами освіти; це молода перспективна команда викладачів; міцна, велика родина, здатна виховати не одне покоління талановитих вчителів, робітників соціальної сфери. Його двері відчинені для всіх, хто прагне, не шкодуючи сил, працювати на інтелект, культуру й процвітання України.