1310430У сучасних умовах інформаційної війни та епохи постправди важливе значення має виховання молоді, яка мислить самостійно, незалежно і творчо. Наразі надзвичайно важливо сприяти виробленню у підлітків уміння критично мислити, об’єктивно оцінювати різноманітні явища, процеси та події. У контексті сучасних змін критичне мислення стає важливою характеристикою сучасної особистості.

20 листопада 2018 року в Білоцерківському гуманітарно-педагогічному  коледжі відбувся тренінг із медіаграмотності для майбутніх фахівців освіти, який провели фахівці управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації і КЗ «Київський обласний молодіжний центр». У ролі тренера виступила Світлана Назарук – начальник відділу молодіжної та інформаційної політики, а модератором - директор КЗ «Київський обласний молодіжний центр» Андрій Михайлов.

Учасники молодіжної платформи, яким набридли інтернет-фейки, маніпуляції ЗМІ, поговорили про важливість критичного мислення та про те, як перевірити ЗМІ на достовірність.

Сподіваємося, що проведений захід допоможе сучасній молоді не загубитися в сучасному інформаційному потоці.

02 03 04
03 03 03
01