014 грудня в м. Біла Церква відбулася фінальна частина ювілейного Х міського конкурсу «Кращий студент року», під час якого за звання кращого серед кращих могли позмагатися вісім молодих людей – представники навчальних закладів міста. Виборовши перемогу у своїх закладах, на загальноміський конкурс вийшли:                 

- Вонсарівська Аніта – Білоцерківський національний аграрний університет;

- Ковальчук Віталій – Білоцерківський механіко – енергетичний технікум;

- Зеленко Максим – Білоцерківський коледж фінансів, обліку та аудиту;

- Яценко Дар’я – Технолого – економічний коледж Білоцерківського національного аграрного університету;

- Голуб Ілля – КВНЗ КОР «Білоцерківський медичний коледж»;

- Заліток Анна – Білоцерківський інститут економіки та управління ВНЗ «Університет «Україна»;

- Скачкова Вікторія – КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно – педагогічний коледж»;

- Корнієнко Руслана – Білоцерківський коледж сервісу та дизайну.

Варто наголосити, що конкурс започаткований в 2008 році за ініціативи управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради. Метою конкурсу є виявлення, підтримка і заохочення обдарованої молоді, сприяння гармонійному розвитку особистості та формуванню її національної свідомості, розвитку і реалізації творчих здібностей студентів, стимулювання їх зацікавленості до підвищення свого інтелектуального та професійного рівня.

Побажати учасникам успіху завітав міський голова Геннадій Дикий. Він відмітив, що проведення даного конкурсу в місті є традиційним, і ці змагання не тільки стимулюють кмітливих, а й виховують патріотизм, любов до України, сприяють формуванню особистості та становленню  соціальної зрілості молодих громадян.

Члени журі: режисер заходів ПК ВАТ «Росава» Леонора Гріко (голова журі), секретар міської ради  Вадим Кошель, директор КЗ БМР «Клуб за місцем проживання «Прометей» Людмила Гордєєва, т. в. о. начальника управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради Вікторія Левіщенко, в.о. директора Київського академічного обласного музично-драматичного театру імені П. К. Саксаганського Богдан Пущак - проглянули виступи всіх учасників у трьох конкурсах. Оцінивши кмітливість, винахідливість, творчість, дотепність жартів та інші здібності учасників, журі визначило Скачкову Вікторію переможницею у номініції «Неординарність».

Вітаємо Віку та бажаємо подальших успіхів!