01Мотивація для студентів - один із потужних важелів продуктивної діяльності. Але як бути у випадку, коли бажання щось робити на нулі, а лінь - це твій постійний стан. Де ж взяти мотивацію?

Саме це питання надзвичайно турбує комітет студради, який відповідає за дисципліну та правопорядок коледжу на чолі з Паустовською Юлією. Тому 11 грудня 2018 року був проведений тренінг під назвою «Тисяча можливостей - візьми свою». Під час заходу всі учасники мали змогу працювати в групах, проявити себе, свою творчість та критичне мислення.

Здавалось би, лише година часу, але після цього тренінгу кожен хоч трішки, та змінив свою думку щодо тих завдань та проблем, які вже довгий час були «відкладені до скрині». Ведучі тренінгу – Паустовська Юля та Рохманюк Маша - створили комфортні умови для співпраці, а також дали поради, які довгий час випробовували на собі. Як зупинити процес прокрастинації та почати діяти віднині знає кожен студент, який завітав на захід. Також була надана інформація про гуртки, секції та клуби, які є діють у нашому коледжі.

У наступному році такі тренінги стануть невід‘ємною частиною мотиваційно- виховного процесу студентів.