20190116 15195227 лютого 2019 року у Білій Церкві відбулося вручення 26-ої міської молодіжної літературно-мистецької премії ім. М. С. Вінграновського за 2018 рік. Відповідне рішення було затверджене виконавчим комітетом 29 січня цього року.

Премія імені М. С. Вінграновського призначається щорічно з метою всебічного сприяння розвитку обдарованої молоді, формування творчої особистості, створення в місті умов для її самореалізації. Із часу заснування премії – 1993 року - її лауреатами стали 55 молодих людей та творчих колективів.

Тож згідно з поданням управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради, протоколом конкурсної комісії з присудження міської молодіжної літературно-мистецької премії ім. М. С. Вінграновського та нормативно-правовими актами було вирішено присудити міську молодіжну літературно-мистецьку премію ім. М. С. Вінграновського за 2018 рік таким лауреатам:

- Ілоні Котовщик, молодій письменниці, студентці 12 ПО(а) групи Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу – за роман «Веселкові душі» та поетичну творчість 2018 року;

- вокальному ансамблю Білоцерківського національного аграрного університету (керівник Булей Наталія) – за творчі здобутки у 2018 році та активну участь у культурно-мистецькому житті міста.

За дорученням міського голови Геннадія Дикого з вітальним словом до лауреатів та присутніх на заході звернувся його радник Микола Антонюк. Він наголосив, що 26-та премія імені М.С. Вінграновського вручається тому, що Біла Церква була, є і буде дуже багатою на таланти, її «двигуном» та «серцем» залишається управління молоді та спорту міської ради, а душею – голова комісії з присудження премії ім. М.С. Вінграновського Анатолій Кульчицький. Також висловив вдячність всім, хто щороку долучається до роботи з присудження премії, та насамперед талановитій молоді, яку міська влада підтримуватиме і надалі.

Під час заходу присутні мали змогу познайомитися з творчим шляхом та здобутками лауреатів, а також переглянути їхні творчі виступи. Ілона виступила з театральною постановкою за мотивами авторського роману «Веселкові душі», реалізувати яку на сцені їй допомогли Іванкова Валерія, Колісник Вероніка, Первак Анастасія (12 ПО(а) група); Нестеренко Захар, Грегуль Владислав, Писаренко Олександр (24 ПО(ін,а) група); Даценко Артем (42 ПО(а) група) під керівництвом очільника театральної студії коледжу Наталії Кривич.

Щиро радіємо успіхам Ілони та бажаємо нових творчих здобутків!

20190116 151952 20190116 151952 20190116 151952