20190116 151952Незабутнє святкове дійство відбулося 10 березня у м. Біла Церква на території Парку культури та відпочинку ім. Т. Г. Шевченка. Мешканці та гості міста відзначали свято Масниці.

З метою популяризації здорового способу життя і залучення різновікових груп людей до систематичних занять спортом та рухової активності в місцях масового відпочинку під час проведення народних дійств та обрядів Масниці відбулися масові спортивні змагання з нагоди проводів зими. Заходи було організовано у відповідності з календарним планом фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради та  КЗ БМР «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» на 2019 рік.

Програма змагань була насичена розважальними конкурсами для дітей, студентської молоді, веселими розвагами для дорослих. Усі учасники заходу: і старі, й малі, й у розквіті літ - мали добрий настрій та бадьорий вигляд. А глядачі та організатори отримали задоволення від видовищних змагань. 

Усі бажаючі могли взяти участь у конкурсах та змаганнях спортивної програми: «попади у ціль», «козацькі бійки», «намотаймо швидше», стрибки зі скакалкою, перетягування канату.

У спортивних змаганнях взяли участь студенти навчальних закладів міста: Білоцерківський коледж сервісу та дизайну (директор - Алла Степура), Білоцерківський коледж фінансів, обліку та аудиту Національної академії статистики, обліку та аудиту (директор - Лариса Микитюк), Державний навчальний заклад «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П.Р. Поповича» (директор - Василь Жила), Державний професійно- технічний навчальний заклад «Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу» (директор - Олександр Тільний), Комунальний вищий навчальний заклад Київської обласної ради «Білоцерківський медичний коледж» (директор - Володимир Фуголь), Комунальний вищий навчальний заклад Київської обласної ради «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» (директор – Валерій Ружицький).

Команди студентів змагалися у перетягуванні канату, стрибках зі скакалкою та інших спортивних конкурсах.

У конкурсі «протягування канату» серед дівчат місця серед команд навчальних закладів розподілились таким чином:

I місце виграв Комунальний вищий навчальний заклад Київської обласної ради «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» під керівництвом викладача фізичного виховання Андрусенко С. В.;

II місце виборов Білоцерківський коледж сервісу та дизайну;

III місце посів Комунальний вищий навчальний заклад Київської обласної ради «Білоцерківський медичний коледж».

Нагородження переможців та призерів змагань провела начальник управління з питань молоді та спорту міської ради Інна Паливода.

Команди були нагороджені кубками та дипломами КЗ БМР «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», а також отримали подарунки від мецената – підприємства «Маршалок» - по великій коробці з тістечками та печивом.

20190116 151952 20190116 151952 20190116 151952 20190116 151952