20190116 151952"...піклування про здоров’я - найважливіша робота вихователя. Від життєрадісності, бадьорості залежить духовне життя, світосприйняття, розумовий розвиток, віра у свої сили".

В. Сухомлинський

Повноцінний фізичний розвиток та здоров’я студентів коледжу − основа формування особистості. Вагомий вплив на зміцнення здоров’я здійснюють викладачі фізичного виховання під час занять фізкультури, рухливих та спортивних ігор. Такі заходи систематично проводяться в нашому закладі, під час них використовуються різноманітні форми роботи зі студентами. Так цікаво та насичено  11 травня 2019 року було проведено День здоров’я та цивільної оборони.

Мета заходу: спонукати студентів до здорового способу життя, розвивати  та удосконалювати фізичні якості: координацію рухів, спритність, гнучкість та швидкість; підняття емоційного тонусу студентів.

Підготувала та провела захід циклова комісія викладачів фізичного виховання, захисту Вітчизни (ДПЮ), БЖД та охорони праці спільно з профспілковим комітетом коледжу. Під час Дня здоров’я та цивільної оборони були проведені конкурси командної емблеми та девізу, спортивної газети «Спорт – посол миру». Справжньою родзинкою свята уже другий рік поспіль став танцювальний флешмоб «Ми – за здоровий спосіб життя!», проведенню якого не завадив навіть рясний травневий дощ. Студенти коледжу із задоволенням взяли участь у спортивних змаганнях з легкої атлетики, волейболу, одягання протигазу, у комплексній естафеті. Особливо всім присутнім запам’яталася фінальна частина програми Дня здоров’я та цивільної оборони – конкурс «Сніданок туриста та туристична пісня».

Спортивно-ігрова, конкурсна форма проведення та нетрадиційне обладнання, що використовували викладачі фізичного виховання, дали змогу утримувати стійкий інтерес студентів протягом усього заходу.

Жоден із учасників не лишився без призів - команди отримали грамоти, дипломи і солодощі від профспілкового комітету коледжу.

Ось так цікаво було проведено День здоров’я та цивільної оборони. Саме така робота з фізичного виховання створює умови для емоційно-психологічного благополуччя студентської молоді коледжу.

Переглянути більше фото

20190116 151952 20190116 151952 20190116 151952