20190116 151952

«Дерево тримається корінням, а людина сім’єю»

Як і в усьому світі, Україна 15 травня відзначатиме Міжнародний день сім'ї.  Це свято покликане звернути увагу громадськості на проблеми інституту сім'ї як базової одиниці суспільства. Адже держава може вважатися успішною лише тоді, коли родина почувається захищеною і забезпеченою, а батьки мають час на працю і відпочинок та приділяють багато уваги власним дітям.

День сім’ї є також нагодою вшанувати своїх пращурів і згадати історію створення традиційного родинного укладу українців, де завжди були збалансовані духовні і матеріальні цінності, а діти виховувалися згідно п’ятої Божої заповіді: «Шануй батька твого і матір твою – і добро тобі буде, і довго житимеш на землі».

Напередодні свята в читальній залі коледжу відкрито книжкову виставку «Сім’я – школа любові». Підбір літератури до експозиції здійснила бібліотекар Олена  Виговська, маючи на меті привернути увагу користувачів книгозбірні до питання значущості міцних родинних зв’язків і сімейних традицій як фундаменту психологічного благополуччя людини в умовах сучасного суспільства.

Друковані матеріали, представлені на виставці, висвітлюють:

  • обряди та звичаї традиційного українського побуту;
  • проблеми й завдання сімейного виховання молоді;
  • педагогічні задачі з виховання та навчання дітей для батьків;
  • поради психологів щодо вирішення сімейних конфліктів;
  • розробки творчих проектів та уроків-тренінгів, присвячених темі родинного виховання;
  • сценарії родинних свят і годин спілкування, що розкривають значення сім’ї в житті кожної людини.

До уваги користувачів бібліотеки пропонується також тизер книжкової виставки у віртуальному форматі.

20190116 151952