20190116 151952

21 червня 2019 року у КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» відбулося незвичайне свято. Свято, що лежить на межі дитинства і дорослого життя. Свято, у якому переплелися дитинство і юність, радість і смуток, спогади і мрії. Свято, яке зібрало разом дружну коледжанську родину: студентів, викладачів, батьків, чоловіків та дітей. Цього дня на сцені кінотеатру імені Довженка відбулося урочисте вручення дипломів молодшого спеціаліста випускникам коледжу-2019.

Із теплими напутніми словами до випускників звернулися директор коледжу Ружицький Валерій Андрійович та заступник директора з навчально-виховної роботи Хоренко Тетяна Олексіївна. З великої сцени прозвучали слова подяки старостам випускних груп: Юрченко А., Андрощук А., Обиденновій Є., Ніколаєвій А., Гойжі А., Ковтун К., Тихоновій А., Маслянчук Н., Ковтун В., Коваленко Я. - та голові студради коледжу Даценкові А. Глибоку вдячність було висловлено батькам випускників за виховання дітей.

Без сумніву, апогеєм заходу стало урочисте вручення дипломів молодшого спеціаліста - цю вершину подолали 105 випускників Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу, із них 34 студенти отримали дипломи із відзнакою.

Справжньою окрасою свята стали виступи випускників: кожна академічна група наостанок презентувала себе на великій сцені. Жоден із присутніх у святковій залі не залишився байдужим від краси та юності, що сьогодні панували на сцені,  - юності, що линула на крилах прощального вальсу.

P.S. Шановні випускники! Сьогодні ви перегорнули ще одну сторінку свого життя і поповнили велику когорту педагогічних працівників. І як би не склалася доля, ви обов'язково будете згадувати свої студентські роки, викладачів, друзів і цей хвилюючий день. Не забувайте про те, де ви вчилися, чому вас вчили і заради чого потрібно жити на землі. Ми завжди будемо пам'ятати вас, а ви не забувайте про нас. Тому ми говоримо вам не «Прощавайте!», а «До побачення!» У добру путь!». Ми вас просто любимо)))))))))))))))

Переглянути більше фото

20190116 151952 20190116 151952 20190116 151952