Надрукувати
Категорія: Новини коледжу
Перегляди: 937

    Педагогічний колектив вітає Оксану Косяк, заступника директора з виховної роботи Комунального закладу Київської обласної ради «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж», з отриманням відзнаки Міністерства освіти і науки України ౼ нагрудного знака «Відмінник освіти».
  Косяк Оксана Валентинівна ౼ творчий, сумлінний, здібний, ініціативний керівник, яка успішно координує діяльність педагогічного колективу, ефективно здійснює управління виховною роботою в межах своїх повноважень відповідно до посадових обов’язків, забезпечує якісну професійну підготовку майбутніх фахівців освіти, сприяє розвитку особистості, реалізації студентів у різних видах творчої діяльності, формуванню їх загальної культури. У її арсеналі ౼ нові підходи, якісні перетворення в організації виховної діяльності коледжу, осучаснення виховних форм та методів, поглиблення змістової компоненти позанавчальних заходів, які спрямовані на виховання свідомих, соціально активних громадян, життєво компетентних фахівців нової генерації.

   Дякуємо за відмінну роботу в команді, підтримку і розуміння! Бажаємо колезі нових творчих злетів, успіхів у справі навчання і виховання студентської молоді, здійснення мрій та цікавих задумів!