01 Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. На їхню долю випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.

  Усунення бар’єрів на шляху до самореалізації осіб з особливими потребами, гарантування доступу до гідної освіти і робочих місць на сьогодні є одним із пріоритетних напрямів соціальної політики України.

  Саме це питання стало ключовим на ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції "Актуальні проблеми реалізації положень Конвенції про права осіб із інвалідністю в Україні: проблеми та перспективи", у якій узяли участь заступник директора з виховної роботи Оксана Косяк, завідувач навчально-методичного кабінету Олена Счастлива, методист навчально-методичного кабінету Ольга Литвин

  Під час свого виступу Оксана Косяк зазначила, що Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж тісно співпрацює з підприємством ВГО осіб із інвалідністю «Калиновий цвіт» (очільник Сергій Слободянюк), спільно здійснюючи заходи щодо залучення осіб з інвалідністю до суспільно корисної праці. Для  здобуття  якісної освіти особами з інвалідністю заклад працює над реалізацією проєкту «Нові можливості отримання вищої освіти для осіб з інвалідністю в Білоцерківському гуманітарно-педагогічному фаховому коледжі через створення інклюзивного освітнього простору», адже одне з пріоритетних завдань діяльності коледжу - дати можливість особам із інвалідністю жити серед людей, бути в суспільстві і відчувати себе людьми.

 01  01