12.11.01Важливу роль у формуванні творчого потенціалу майбутніх педагогів відіграє участь студентів в організованій і систематичній науково-дослідній роботі. Науково-дослідна робота студентів - складова професійної підготовки, що передбачає навчання студентів методології і методики дослідження, а також систематичну участь у дослідницькій діяльності, озброєння технологіями і вміннями творчого підходу до дослідження певних наукових проблем. Тому  відповідно до плану роботи КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» на 2014-2015 н.р. 12 листопада 2014 року  відбулася  студентська наукова конференція «Наукові напрацювання майбутніх педагогів», приурочена Всесвітньому дню науки.

Мета заходу: презентувати наукові напрацювання студентів закладу; стимулювати студентську молодь до науково-дослідної роботи.

В.о. директора Ружицький В.А. привітав учасників конференції, побажав їм майбутніх успіхів у науковій діяльності і зазначив, що їх перші кроки в науці - це вже велике досягнення.

Під час конференції свої наукові роботи представили 14 студентів спеціальностей «Початкова освіта», «Соціальна педагогіка», «Образотворче мистецтво», із них 6 – в очному турі, а 8 – заочно. Роботу студентів координували наукові керівники: Бойко А.В., Ратушинська А.С., - допомагаючи адаптувати для студентів складну мову науки.

        

12.11.02