DSC 0202

DSC 0224

DSC 0213

 

11 грудня 2014 року на базі КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» відбувся ІІ (обласний) етап V Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка та ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед студентської молоді ВНЗ І-ІV рівнів акредитації Київської області. Метою конкурсів є сприяння утвердженню статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання у молодого покоління українців поваги до мови свого народу, вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої студентської молоді, майбутньої плеяди літературних митців, розвиток їх творчого потенціалу, виховання у молодого покоління українців поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні.

У ІІ етапі взяли участь 80 студентів, із них: 41 – у мовно-літературному конкурсі імені Т. Шевченка та 39 – у конкурсі з української мови імені Петра Яцика.

Захід розпочався урочистостями з нагоди відкриття конкурсних перегонів. Усіх причетних до формування любові та пошани до державної мови привітав в.о. директора Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу Ружицький Валерій Андрійович та  почесні гості:

Стасєєва Марина Андріївна – методист управління з професійної, вищої освіти департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації;

Степура Алла Олегівна – голова ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Київської області, директор Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну;

Горлова Ганна Григорівна – завідуюча сектором вищої освіти управління освіти і науки Білоцерківської міської ради.

Під час виступів було зазначено, що саме мова відіграє консолідуючу роль у єднанні нації та висловлено надію, що завтрашня Україна говоритиме українською!

 DSC 0218  DSC 0219  DSC 0221