DSC 025816 лютого 2014 року в КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» за підтримки Товариства Червоного Хреста м. Білої Церкви пройшов благодійний ярмарок.

Захід організовано та проведено у рамках соціального проекту «Ланцюжок доброти» до Дня святого Миколая. Напередодні члени студентської ради та волонтерського клубу «Надія» коледжу зустрілися з представниками студентської та учнівської молоді м. Білої Церкви, запропонувавши провести у кожному навчальному закладі благодійні ярмарки й зібраними коштами підтримати дітей із особливими освітніми потребами, які навчаються у Білоцерківській ЗОШ №20. Ініціативу підтримала студентська молодь Білоцерківського вищого професійного училища будівництва та сервісу.

Завдяки небайдужим, хто приєднався до  “Ланцюжка доброти” та зробив свій внесок у добру справу, на ярмарку в Білоцерківському гуманітарно-педагогічному коледжі вдалося зібрати 3 500 грн. На зібрані кошти буде придбано комп’ютер, котрий студенти вручать під час благодійного концерту для дітей з особливими освітніми потребами, проведення якого також ініціювали волонтери нашого навчального закладу.

Тож студентська молодь уже вкотре своїми вчинками доводить, що в такий нелегкий для України час не залишається байдужою до соціальних проблем, які існують у нашій країні.

DSC 0255     DSC 0258     DSC 0267     DSC 0270
DSC 0271   DSC 0274   DSC 0278   DSC 0281