Open menu

26 травня 2026 року студенти, викладачі та працівники коледжу відвідали Київський академічний обласний музично-драматичний театр імені П. К. Саксаганського, де переглянули виставу «Нехай одразу двох не любить».

Постановка подарувала глядачам яскраві емоції, незабутню атмосферу українського театрального мистецтва та можливість ще раз доторкнутися до народної творчості й культурної спадщини України. Майстерна гра акторів, музичний супровід і сценічне оформлення створили особливий настрій та викликали щирі враження у всіх присутніх.

Такі культурні заходи є важливою частиною студентського життя, адже сприяють духовному розвитку молоді, об’єднують колектив та надихають на нові творчі ідеї.

Дякуємо театру за теплий прийом та чудову виставу!