Open menu

29 травня 2026 року у Білоцерківському гуманітарно-педагогічному фаховому коледжі відбулася ХІ урочиста церемонія «Гордість коледжу – 2026» — подія, на яку щороку з особливим хвилюванням чекає вся коледжанська родина. Це вечір, коли звучать слова вдячності, лунають гучні оплески та сяють усмішки тих, хто своєю працею, талантом, наполегливістю й небайдужістю творить історію нашого закладу освіти.

У цей день у святковій залі зібралися студенти, викладачі, випускники, батьки та почесні гості, щоб разом відзначити тих, ким справді пишається БГПФК.

Розпочалася церемонія з виконання Державного Гімну України та хвилини мовчання на вшанування пам’яті захисників і захисниць України. Особливим болем і водночас великою гордістю для коледжанської спільноти є пам’ять про наших випускників, які віддали життя за свободу та незалежність держави. Саме завдяки мужності українських воїнів ми маємо можливість навчатися, працювати, творити та будувати майбутнє.

З вітальним словом до присутніх звернувся директор коледжу Валерій Андрійович Ружицький, який подякував учасникам освітнього процесу за їхню працю, активність, цілеспрямованість та внесок у розвиток коледжу.
 
Гостями свята стали люди, які підтримують молодь, освіту, творчість, волонтерство та розвиток нашого коледжу: Сергій Мартинов, начальник управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради, Президент федерації легкої атлетики Київської області; Ярослава Кушнір, заступниця начальника управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради; Людмила Лемешко, заступник директора з виховної роботи Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну, випускниця коледжу; Яна Гільова, директорка Білоцерківської школи мистецтв №6; Наталія Бурлуцька, вокалістка, викладачка Білоцерківської школи мистецтв №6; Аліна Гаркавенко, Наталія Лановська, лідерки Молодіжного центру м. Білої Церкви, випускниці коледжу; Іван Сич, волонтер ГО «Асоціація Кебет». 

Протягом свята на сцені нагороджували тих, хто став прикладом для інших, хто не боявся брати на себе відповідальність, відкривати нові можливості, досягати високих результатів і доводити, що молодість — це час сміливих мрій та великих звершень.

Цьогоріч нагороди були вручені у номінаціях:

«Кращий студент року» - Дар’я Буджин, студентка 42 ПО(а, ф) групи;
«Краща академічна група року» - 32 ПО(а);
«Ерудит року» - Поліна Назаренко, студентка 22 ПО(а) групи;
«Дослідник року» - Катерина Маркитан, студентка 3 ПО групи, викладачі Ольга Анатоліївна Жало, Ірина Семенівна Товт;
«Спортивна гордість року» - Софія Глушак, студентка 42 ПО(а, ф) групи, Максим Шуляченко, студент 22 ПО(а) групи;
«Лідери молодіжних ініціатив» - Ольга Богач, студентка 24 ПО(ін) групи, Ольга Кротко, студентка 41 СО(ом) групи, Уляна Орловська, студентка 22 ПО(а) групи, Мирослава Смоляна, студентка 11 ПО(і,а) групи, Тетяна Клименко, студентка 13 ПО(ін,ф) групи, Катерина Хорошко, студентка 1 ПО(с) групи;
«Волонтер року» - Софія Тарабріна, студентка 31 СО(ом) групи;
«Лідер року» - Валерій Андрійович Ружицький, Яна Ліпінська, студентка 22 ПО(а) групи;
«Активіст року» - Леся Анатоліївна Погоріла, Тамара Жданова, студентка 3 ПО групи, Артем Грабінський, студент 42 ПО(а, ф) групи, Вероніка Гирявець, студентка 13 ПО(ін, ф) групи, Владислав Кваснічко, студент 21 ПО(і) групи, Єлизавета Іванова, студентка 21 ПО(і) групи, Маргарита Озадовська, студентка 11 ПО(і, а) групи, Маріанна Мазуркевич, студентка 13 ПО(ін, ф) групи, Поліна Стороженко, студентка 11 СО(мом) групи, Поліна Назаренко, студентка 22 ПО(а) групи, Дарина Давиденко, студентка 41 СО(ом) групи, Уляна Орловська, студентка 22 ПО(а) групи, Надія Гордійчук, студентка 31 СО(ом) групи, Мирослава Смоляна, студентка 11 ПО(і, а) групи, Діана Гільова, студентка 11 ПО(і, а) групи, Юлія Гаража, студентка 24 ПО(ін) групи;
«Прорив року» - Марина Григорівна Панченко, Яна Ліпінська, студентка 22 ПО(а) групи, Поліна Назаренко, студентка 22 ПО(а) групи, Уляна Орловська, студентка 22 ПО(а) групи, Мирослава Смоляна, студентка 11 ПО(і, а) групи, Маргарита Озадовська,  студентка 11 ПО(і, а) групи, Світлана Хворостяна, студентка 1 ПО групи, Каміла Голуб, студентка 2 ПО групи, Валерія Молокова, студентка 2 ПО групи, Світлана Красуліна, студентка 1 ПО(с) групи, Анна Кравченко, студентка 32 ПО(а) групи, Катерина Маркитан, студентка 3 ПО групи, Катерина Хорошко, студентка 1 ПО(с) групи, Євгенія Одрин, студентка 13 ПО(ін, ф) групи;
«Інфлюєнсер року» - Олена Вікторівна Тимченко, Діана Гільова, студентка 11 ПО(і, а) групи;
«Творчий вайб» - Дарина Давиденко, студентка 41 СО(ом) групи, Драбинка Вікторія, студентка 1 СО(мом)с групи, Литвин Діана, студентка 22 ПО(а) групи, Осауленко Софія, студентка 32 ПО(а) групи;
«Золотий голос року» - Діана Олійник, студентка 34 ПО(ін) групи, Саломія Андрєєва, студентка 101 СР групи;
«Педагог-креативник» - Дар’я Гребеніченко, студентка 42 ПО(а, ф) групи, Альбіна Прокопенко, студентка 41 ПО(і, ін) групи, Валентин Шуляк, студент 32 ПО(а) групи, Карина Вартанова, студентка 34 ПО(ін) групи, Вікторія Ткаченко, студентка 41 СО(ом) групи, Олександра Климчук, студентка 2 ДО групи;
«Випускник року» - Ольга Кротко, студентка 41 СО(ом) групи, Анна Кравченко, студентка 32 ПО(а) групи, Юлія Бачинська, студентка 4 ДО групи, Світлана Луценко, студентка 4 ПО групи.

Кожна нагорода цього дня мала особливе значення. За нею стояли години наполегливої праці, творчих пошуків, відповідальних рішень, волонтерської діяльності, спортивних перемог, наукових досліджень та громадських ініціатив. Переможці церемонії довели, що успіх приходить до тих, хто не боїться діяти, розвиватися та виходити за межі звичного.

Особливого настрою святу додали творчі виступи студентів і гостей заходу. Зі сцени лунали музичні композиції у виконанні Діани Олійник, Тетяни Крупи, Саломії Андрєєвої, молодшої групи дитячого гурту "Kids Sound" (керівник Наталія Бурлуцька),  зразкового ансамблю духових інструментів школи мистецтв №6 (керівник Яна Гільова), що дарували натхнення, віру та щирі емоції. Справжньою окрасою стали виступи талановитих студентів коледжу (Владислава Мельніченка, студентської ради), які вкотре продемонстрували, наскільки багатогранною та творчою є молодь Білоцерківського гуманітарно-педагогічного фахового коледжу.

Зворушливою частиною церемонії став вальс випускників 2026 року (постановник Аліна Годза). Для усіх випускників цей вечір став особливим підсумком важливого життєвого етапу — років навчання, дружби, творчості, перших професійних досягнень і незабутніх студентських спогадів. Символічний останній дзвоник нагадав усім присутнім, що попереду на випускників чекають нові дороги, нові мрії та нові перемоги.

Церемонія «Гордість коледжу – 2026» вкотре довела: найбільша цінність Білоцерківського гуманітарно-педагогічного фахового коледжу — це його люди. Талановиті студенти, мудрі наставники, успішні випускники та надійні партнери щодня наповнюють життя коледжу новими ідеями, досягненнями та добрими справами. Саме завдяки їм наш заклад залишається простором можливостей, розвитку, творчості та натхнення.

Щиро вітаємо всіх переможців і дякуємо кожному, хто своєю працею, активністю та небайдужістю робить коледж сильнішим, успішнішим і сучаснішим. Нехай кожне досягнення стане початком нових звершень, кожна перемога відкриває нові горизонти, а віра у власні сили допомагає впевнено рухатися вперед.

Пишаємося вами. Пишаємося нашими випускниками.

https://drive.google.com/file/d/15-Xp1kPXYnpilF_BbWdSbuyPzsptuo3P/view?usp=sharing