«Пошилися в дурні» – це п’єса, яку українська критика оцінила дуже прискіпливо, але яка, незважаючи на це, є п’єсою з усіх боків досконалою, повною гумору, дії та дотепних ситуацій», – писав про твір Марка Кропивницького ще в 1888 році Іван Франко. Понад століття потому комедія залишається актуальною, адже ми, українці, ніколи не боїмося по-доброму посміятися над власними вадами.

Двоє сусід-вдівців, один з яких має п’ять дочок, а другий – сім, хочуть якнайшвидше видати заміж хоча б по одній, найстаршій. Проте їх не влаштовує абиякий зять – він має бути обов’язково багатий. Тому доньки й не заїкаються, що закохані у звичайних наймитів. Ну, як звичайних… Чого-чого, а кмітливості цим хлопцям не бракує. Це ж треба таку історію вигадати, щоб пошити у дурні власних господарів! Одним словом, кохання перемагає. Як саме  – побачили на власні очі студенти, викладачі та працівники Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу 17 березня 2015 року, переглянувши виставу у рамках Дня театру.

А подивитися було на що. Гра улюблених акторів, органічне вплетення хореографії та вокалу і неймовірні спецефекти подарували усім присутнім  понад дві години естетичної насолоди і гарного настрою.