"...піклування про здоров’я - найважливіша робота вихователя.

Від життєрадісності, бадьорості залежить духовне життя,

світосприйняття, розумовий розвиток, віра у свої сили".

В. Сухомлинський

20.05.01Повноцінний фізичний розвиток та здоров’я студентів коледжу - основа формування особистості. Вагомий вплив на зміцнення здоров’я здійснюють викладачі фізичного виховання під час  занять фізкультури, рухливих та спортивних ігор. Такі заходи систематично проводяться в нашому закладі, використовуються різноманітні форми роботи зі студентами. Так цікаво та насичено 19-20 травня були проведені Спартакіада коледжу та День здоров’я та цивільної оборони.

Мета заходів: спонукати студентів до здорового способу життя, розвивати  та удосконалювати фізичні якості: координацію рухів, спритність, гнучкість та швидкість; підняття емоційного тонусу студентів.

Підготували та провели заходи: циклова комісія викладачів фізичного виховання, захисту Вітчизни (ДПЮ), БЖД та охорони праці разом з профспілковим комітетом коледжу.

У програму Спартакіади коледжу увійшли спортивні змагання з легкої атлетики та змагання з волейболу серед академічних груп; у програмі Дня здоров’я та цивільної оборони були проведені конкурси «Командної емблеми та девізу», спортивної газети «Спорт – посол миру». Студенти коледжу із задоволенням взяли участь у спортивних змаганнях з медико-санітарної підготовки, у комплексній естафеті, перетягуванні канату. Особливо всім присутнім  запам’ятався фінальний конкурс програми Дня здоров’я та цивільної оборони - «Сніданок туриста та туристична пісня».

Спортивно-ігрова, конкурсна форма проведення та нетрадиційне обладнання, що використовували викладачі фізичного виховання, дали змогу утримувати стійкий інтерес студентів протягом всіх заходів.

 Жоден із учасників не лишився без призів. А команди отримали грамоти, дипломи і солодощі від профспілкового комітету коледжу.

 Ось так цікаво були проведені Спартакіада коледжу і День здоров’я та цивільної оборони. Саме така робота з фізичного виховання створює умови для емоційно - психологічного благополуччя студентської молоді коледжу, тому що здійснює вплив на розвиток розуму, виховання характеру, сприяє засвоєнню знань та умінь.

20.05.02 20.05.03

 

Переглянути більше фото>>>>>