18.05.01Міжнародний день музеїв з'явився в календарі в 1977 році, коли на черговому засіданні ICOM (International Council of Museums - Міжнародна рада музеїв) було прийнято пропозицію російської організації про установу цього свята. І з 1978 року цей день відзначається  18 травня щорічно більш ніж у 150 країнах.

За словами Жака Перо, президента ICOM: «Музеї повинні зайняти місце в серці суспільства і бути відкритими громадськості. Розвиток наших установ залежить у великій мірі від допомоги громадськості, і ми повинні запропонувати їй можливість підтримати наші цілі і взяти участь у нашій роботі. Таким чином, необхідно, щоб музеї і суспільство працювали разом, в дусі творчості та інновацій».

Саме з нагоди святкування Міжнародного дня музеїв студенти 13 По(а), 21 ПО(і), 33 ПО(а), члени гуртка «Історичне краєзнавства» (керівник                       Ю.В. Донченко) Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу відвідали КЗ КОР «Білоцерківський краєзнавчий музей» − найстаріший та найбагатший на Правобережній Київщині. Під час екскурсії студенти та викладачі познайомитися із історією та культурою краю, починаючи від найдавніших часів до сучасності. А у його просторих залах побачили витвори мистецтва не лише вітчизняних, але й зарубіжних авторів.

18.05.02 18.05.03 18.05.04