Надрукувати
Категорія: Новини коледжу
Перегляди: 3667

01.09.01У Білоцерківському гуманітарно-педагогічному коледжі велике свято. Саме сьогодні, 1 вересня, розпочинає свій хід до нових звершень і надбань новий 2015- 2016 навчальний рік. Для когось цей рік – нова сходинка на шляху пізнання, для випускників цей рік дуже відповідальний, бо він останній, а для першокурсників – найперший і найнезабутніший.

Для 459 студентів нашого закладу  Перше вересня – це свято віри в майбутнє, бо зерном знань живе наша ненька – Україна, а ще це свято добра та житейської мудрості. Для 136 першокурсників коледжу Перше вересня – це свято сподівань та хвилювання, адже вони вливаються у нову для них коледжанську сім'ю й отримують горде звання студента. Тому усіх присутніх на святі привітали в.о. директора Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу Ружицький Валерій Андрійович; голова громадської організації «Дієва молодь», депутат Білоцерківської міської ради Сергій Істомін; член батьківського комітету, викладач хімії Тимченко Олена Вікторівна. А благословив студентів та викладачів на успіхи у новому навчальному році  протоієрей, голова адміністративної служби Білоцерківської єпархії Валерій Яблонський.

Із найкращими вітаннями линули увись пісні у виконанні студентського хору коледжу та викладача музичного виховання Андрєєвої А.П. Наприкінці заходу студенти-першокурсники урочисто виголосили Клятву першокурсника, пообіцявши залишатися вірними традиціям і тій науці життя, яку отримають  у Білоцерківському гуманітарно-педагогічному коледжі.

Тож наостанок хочеться від усього педагогічного колективу сказати усім студентам: «Дорогі друзі! Світло знань чекає на вас. Нових вам звершень, творчості, натхнення, мудрості, хай вас завжди окриляє мрія!»

01.09.02 01.09.03

 

Переглянути всі фото ===>