OMRGhaRRpCs40 студентів-старшокурсників КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» узяли участь у презентації концепції створення бізнес-інкубатора в Білій Церкві, яка відбулася 10 вересня 2015 року в приміщенні кінотеатру ім. О. Довженка за сприяння автора громадської ініціативи «Біла Церква. Завтра» Костянтина Єфименка. Студенти, прослухавши виступи провідних фахівців польських бізнес-інкубаторів, дійшли висновку, що створення подібних організацій може вирішити питання першого робочого місця після закінчення вузу, допомогти у відкритті власної справи в освітній галузі зокрема, а найголовніше – це можливість працювати і отримувати гідну платню в рідному місті.

"Було надзвичайно приємно, корисно та цікаво відвідати захід такого типу, де успішні люди ділилися зі студентами, потенційними будівельниками майбутнього держави, своїм цінним досвідом, реальними історіями з життя.

Експерти у своїй справі розповіли, як розпочати бізнес з «нуля», маючи при цьому навіть 1$ в кишені, навели вражаючі приклади.  Та одним із найважливіших результатів презентації цього проекту, на мою думку, є те, що молодь вкотре замислилася над своїм майбутнім та способами реалізації своїх бажань.

Не потрібно боятися, потрібно робити хоча б невеликі, але кроки уперед. А для того, щоб вони були більш впевненими, потрібно накопичувати знання, вдосконалювати себе, аналізувати досвід інших, отримувати поради від фахівців своєї справи." 

Олена Каліманова, студентка
Білоцерківського гуманітарно-
педагогічного коледжу ,
член Київської обласної молодіжної
громадської ради при голові КОДА

 

ZacOgLNUPc0