Надрукувати
Категорія: Новини коледжу
Перегляди: 4799

 DSC1846Із нагоди відзначення важливої події в житті всієї білоцерківської громади - 983-ї річниці заснування рідного міста - у бібліотеці коледжу відкрилася виставка книг краєзнавчої тематики.

На полицях бібліотечного стелажу під об’єднуючою назвою «Я люблю Білу Церкву» із зображеннями герба та прапора населеного пункту бібліотекарі Тетяна Шелест і Олена Виговська розмістили друковані матеріали про етапи розвитку нашого стародавнього і вічно юного міста.

Експозиція  включає:

А ще посеред всіх інших – барвистих, ілюстрованих, з якісною поліграфією видань, на виставці розміщено і скромні на вигляд матеріали з місцевих газет. Однак саме ці публікації бібліотекарі вважають «родзинкою» експозиції.  Міська преса нині інформує краян про автентичну білоцерківську топоніміку, а також про ті історичні події та славетні постаті, котрі гідні бути представленими в нових назвах вулиць, що підлягають перейменуванню згідно Закону "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки".