20150826 114640Студентська пора - найкращий час у житті людини, яка робить свої перші самостійні кроки. Це роки, присвячені пошукам істини, творчості, прагненню досконалості, неповторні миті становлення особистості. 17 листопада 2015 року у КВНЗ КОР "Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж" студентів всіх спеціальностей об'єднало свято - День студента.

Конкурсно-розважальна програма проходила у всім відомому розважальному комплексі "Шоколад". Тематикою вечора була епоха 50-х років ХХ століття, тобто "стиляг". Найяскравіші та найепатажніші студенти були оцінені за свої неординарні та обов'яково стильні костюми!

Наш коледж славиться креативними студентами, тож публіка була у захваті від виступів талановитих представників академічних груп: 11ОМ, 23ПО(а), 32ПО(а), 101СП, 11 ПО(і), 21ОМ, 31ПО(і), студентки 41 ОМ групи Лановенко Анастасії, студента 12ПО(а) групи Дмитрія Кудіна. Також було проведено цікаві конкурси: "Танцювальний батл" та "Майстер шпаргалок". Програма вечора була завершена загальним флешмобом стиляг, у якому взяли участь усі: і студенти, і викладачі.

Ще раз вітаємо усіх студентів із їх "професійним" святом і бажаємо успіхів у всьому!

Переглянути всі світлини >>>

Філіпова Ірина,

голова інформаційного комітету коледжу