20150826 11464019 листопада 2015 року у рамках декади педагогічної майстерності циклової комісії викладачів іноземних мов було проведено відкрите практичне заняття з методики навчання англійської мови для студентів 32 ПО (а) групи спеціальності 5.01010201 Початкова освіта спеціалізація англійська мова на тему «Навчання техніки письма. Вправи для формування каліграфічних та орфографічних навичок» (викладач Жало О.А.).

Мета заняття – надати теоретично обґрунтоване уявлення про сучасні підходи до формування компетенції у письмі та сприяти оволодінню студентами методичними вміннями, необхідними для формування в учнів початкової школи компетенції у письмі англійською мовою.

У ході заняття студенти вчилися робити методичний аналіз труднощів іншомовної каліграфії та орфографії, аналізували способи і прийоми навчання техніки письма, практично використовували ефективні способи і прийоми навчання техніки письма; аналізували способи і прийоми навчання техніки письма та вправи, що наводяться в чинних підручниках; планували і проводили фрагменти уроків, дидактичні ігри для навчання письма. Інтерактивні форми роботи на занятті дозволили кожному студенту відчути себе в ролі вчителя, надали змогу сконцентруватися на реалізації власних потенційних можливостей, проявити творчу індивідуальність, самобутність кожного студента.