20150826 11464015 січня 2015 року відбулася зустріч студентів-випускників КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» із кандидатом філологічних наук, завідувачем кафедри української мови, літератури та східних мов Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» Коломієць Оленою Вікторівною та авторкою поетичної збірки «Небесна Сотня героїв Майдану» Домашенко Тетяною Михайлівною. Під час заходу студенти не лише дізналися про можливість продовжити навчання у даному вузі, а й доторкнулися до часточки душі сучасної поетеси. На початку зустрічі Тетяна Михайлівна у поетичній формі озвучила своє і життєве, і творче кредо: «Бог і Україна – понад усе!». Духовно-патріотичний настрій презентованої збірки є доказом того, що це дійсно так. Адже кожен рядок, кожен вірш пронизаний смислом, який несе у собі дане гасло.

Усі присутні змогли переконатися, що збірка «Небесна Сотня воїнів Майдану» – це пам’ятник Небесній Сотні, споруджений Тетяною Домашенко зі слів і сліз. Вона була в епіцентрі Майданівських подій, пропустила крізь душу його велику волелюбну ідею і, коли під тужливу українську лемківську народну пісню «Гей, плине кача…» несли домовини борців за правду, поетеса із болем у серці назвала загиблих «небесною сотнею». Саме їм вона присвятила вірші, які є навіть не щоденником, а хронометражем подій, бо підписані вони не тільки датами, а й годинами створення. А ще протягом цього імпровізованого літературного вечора звучали вірші, присвячені Василю Симоненку, Лесі Ткач, рідній українській землі.

А на завершення заходу заступник директора з виховної роботи Косяк О.В. презентувала гостям збірку поетичних та художніх студентських творів на патріотичну тематику «З Україною в серці» (2015), які своїми настроями перегукуються з поезіями збірки «Небесна Сотня воїнів Майдану».