26.01.01

 

23 січня 2016 року я була запрошена та взяла участь у 7-му фестивалі "Українські передзвони" до Дня Соборності України, який пройшов у самому серці Києва - Національній спілці письменників України. Приємні враження справила атмосфера, що панувала у залі.  Усі почуття неможливо описати словами! Це був не просто фестиваль, а родинна зустріч, де кожен, хто пише, кого не полишає муза, ділився із нами своїми поезіями, співав пісні. Тут всі відпочивали душею.

Дуже приємно було познайомитися із багатьма творчими, цікавими, добрими людьми. Це була справжня атмосферна розмова про життя, про проблеми, про нас самих.

Приємно було особисто познайомитись із автором ідеї, організатором фестивалю, народним декламатором Олександром Ліщенком, відомою письменницею Тетяною Белімовою, поетесою Тетяною Яровициною. Багато авторів вражали своєю щирістю, адже так важко відкритися, прочитати свої твори іншим людям. Були і вимушені переселенці з Донеччини, у чиїх віршах відчувалася любов до рідного дому, сум і віра у краще. Такі твори неможливо було слухати без сліз на очах.

Фестиваль був наповнений такою емоційною піднесеністю, щирістю, запалом. Неможливо було повірити у те, що багато авторів були тут вперше. Разом із тим з першої хвилини вже було зрозуміло, що тут ми "свої", що тут зібралися відкриті і талановиті люди.

Рада була знову зустрітися із завідувачем кафедри української мови, літератури та східних мов університету "Україна" Оленою Коломієць та поетесою Тетяною Домашенко.

Якби місяць тому мені хтось сказав, що я буду виступати перед такою кількістю людей зі своїми творами, то  б не повірила. Але мені випав шанс поділитися тим, чим я живу, чим дихаю, у що вірю.

Щиро вдячна за запрошення, за підтримку, за позитивні відгуки. Мені здається, я щось там залишила... Можливо, частинку себе?!

Герун Тетяна,
студентка 41 ПО(і) групи

IMG 2033   IMG 2023
     
IMG 2055   IMG 2048