DSC5396Із ним воюють століттями найкращі науковці планети.  А він забирає  мільйони життів. Серед  хвороб, відомих людству, онкологічні вважаються  найнебезпечнішими і найпідступнішими: вони підкрадаються  до людини непомітно і дають про себе знати тоді, коли боротися з ними вкрай складно.

Саме тому світова громадськість визнала 04 лютого – Міжнародним днем боротьби з раком. Уперше цей день відзначали в 2005 році. Із цього моменту основним завданням Всесвітнього дня боротьби з онкологічними захворюваннями є привернення уваги громадськості до даної проблеми із метою запобігання поширення такого страшного захворювання, як рак.

Уже традиційно у Білоцерківському гуманітарно-педагогічному коледжі відбулася інформаційна трибуна, приурочена Всесвітньому дню боротьби з онкологічними захворюваннями, яку підготували та провели 08 лютого 2016 року для студентів закладу викладач природничих дисциплін Тимченко О. В. та члени інформаційного комітету студентської ради коледжу. Протягом заходу було наголошено на глобальності проблеми онкологічних захворювань; наведена сумна статистика рівня захворюваності на рак в Україні серед дорослих та дітей; види онкологічних захворювань, які найчастіше поширені у нашій країні; причини захворювання на рак; способи його діагностики та методи, що допомагають знизити ризик виникнення цього захворювання.

 

 DSC5390      DSC5397      DSC5399