DSC538408 лютого 2016 року відділом музейної освіти та бібліотечної справи проведено чергове заняття «Школи молодого екскурсовода» для студентів КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» і слухачів курсів підвищення кваліфікації зі спеціальності «Англійська мова».

2016 рік Президентом України оголошено Роком  англійської мови в Україні. Рішення ухвалене з метою сприяння її вивченню для розширення доступу українців до світових можливостей, забезпечення інтеграції України до європейського простору та підтримки програми Go Global, яка визначає вивчення англійської мови одним із пріоритетів стратегії розвитку.

Тож у музеї історії освіти Київщини заняття «Школи молодого екскурсовода» проводяться українською та англійською мовами.

У ході чергового заняття проведено екскурсію англійською мовою на тему «Історія освіти Київщини: від часів Київської Русі до сьогодення», підготовлену студентами 12, 23, 43 ПО(а) груп коледжу під керівництвом Кошинської Ірини Миколаївни, викладача англійської мови коледжу, та Рокицької Ольги Дмитрівни, методиста відділу музейної освіти та бібліотечної справи академії.

Мета заходу: ознайомлення студентів, слухачів курсів з історією освіти Київщини та видатними особистостями рідного краю.

Заняття було спрямоване на забезпечення сприймання студентами та слухачами інформації англійською мовою про розвиток освіти Київщини,  формування здатності здійснювати усну мовленнєву діяльність.

У заході взяла участь Нетелі Ханлет, волонтер Корпусу Миру США в Україні. Слухачі курсів із цікавістю спілкувалися з студентами англійською мовою, які проводили екскурсію за окремими тематичними підрозділами, а саме:

Філіпова Ірина (23 ПОа група) – «Розвиток освіти та педагогічної думки  в період Київської Русі»;

Глек Ольгою (23 ПОа група) – «Освіта Київщини ХIV –ХVIII століть»;

Ковальчук Кариною (23 ПОа група) – «Розвиток освіти на Київщині кінця ХIХ – початку ХХ століття»;

Денисюк Оленою (12 ПОа група) – «Розвиток освіти Київщини на сучасному етапі».

Слухачі курсів високо оцінили виступи студентів і роботу викладачів коледжу, а також відзначили, що така цікава форма роботи сприяє розвитку професійної компетентності як студентів, так і вчителів.

 

 DSC5387        DSC5388
   
 DSC5389        DSC5383