CN 29ABqM4Q25 лютого 2016 року в приміщенні Київської обласної державної адміністрації відбулося чергове засідання Київської обласної студентської ради, у якому узяли участь і члени студентського активу нашого закладу: голова студентської ради Булка Тетяна та заступник голови студентської ради Кубашевська Наталія.

На порядку денному слухали питання щодо вшанування героїв «Небесної сотні», затвердження Положення про порядок проведення виборів голів студентського самоврядування, проведення проекту «Студентство рекомендує» у ВНЗ Київщини, проведення проекту «Обмін студентами в Київській області», плану роботи управління молоді та спорту Київської облдержадміністрації та КЗ КОР «Київський обласний молодіжний центр» у 2016 році, презентації проектів AIESEC в Україні та Lets do it Ukraine!

До річниці загибелі героїв Революції Гідності члени Київської обласної студентської ради вшанували пам'ять героїв «Небесної сотні» хвилиною мовчання.

Заступником начальника управління молоді та спорту Вікторією Тромсою спільно зі студентами було розглянуто та направлено на доопрацювання Положення про порядок проведення виборів голів студентського самоврядування, що має стати головним документом, який має на меті врегулювати питання виборів в органах студентського самоврядування.

Також погоджено критерії оцінки ВНЗ, що будуть використовуватися під час проведення проекту «Студентство рекомендує». Проект має на меті надати відомості про якість надання освітніх послуг, діяльність органів студентського самоврядування та створення рейтингу вищих навчальних закладів Київщині безпосередньо студентами.

Обговорено та підтримано проект «Обмін студентами в Київській області», вирішено до наступного засідання визначити ВНЗ, які зможуть взяти участь у проекті.

Протягом засідання члени Київської обласної студентської ради ознайомилися з планом роботи управління молоді та спорту Київської облдержадміністрації на 2016 рік.

Заступником директора КЗ КОР «Київський обласний молодіжний центр» Андрієм Михайловим було внесено пропозицію щодо надання студентами власних проектів у сфері студентського самоврядування з метою безпосереднього залучення молоді до роботи з реалізації молодіжної політики та розвитку громадянського суспільства у Київській області.

SoN2KOWHVho