DSC700431 березня 2016 року Кошинська І.М., викладач англійської мови, та студенти-четверокурсники Шаповалюк О., Худаярова А., Каліманова О., Черняк Б. стали активними учасниками тренінгів у рамках щорічної конференції для вчителів англійської мови, яку організувала і провела компанія «Macmillan Education» в готелі «Братислава» (м. Київ).

На початку конференції вони мали змогу познайомитися з новинками та отримати консультацію на виставці навчальної літератури.

На першому тренінгу «Forget me not! How to revise smartly and remember more», розрахованому на вчителів середньої та старшої школи, учасники дізналися про методику роботи з іншомовною лексикою (Macmillan ELT тренер Гржегорж Спієвак, Польща)

На другому тренінгу «Early teaching of vocabulary and grammar through storytelling» Макміллан ELT тренер Анна Парр-Морджеєвська з Польщі презентувала ігрові форми роботи з оповіданнями з підручника «Captain Jack» для дітей від 3 до 5 років.

Під час останнього тренінгу «Introducing the English world of grammar and vocabulary to the whole class» тренер Гржегорж Спієвак залучив вчителів початкової школи до участі у драматизації на основі одного з розділів підручника «English World», що є однією з дієвих та природних форм навчання англійської мови молодших школярів.