DSC700429 березня у стінах Переяслав-Хмельницького ДПУ імені Григорія Сковороди відбулося виїзне засідання Київської обласної студентської ради, участь у якому взяло більше 30 лідерів студентського самоврядування Київщини, серед них і голова студентської ради Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу Булка Тетяна, заступник голови студради Кубашевська Наталія. Зібрання відбулося за ініціативи заступника голови Київської обласно студентської ради Владислава Мірановича та колективу студентської ради Переяслав-Хмельницького університету.

На засіданні на порядку денному слухали питання щодо затвердження Положення про порядок проведення виборів голів органів студентського самоврядування, обговорення та відбір критеріїв для проекту «Студентство рекомендує», затвердження Положення про программу студентського обміну між ВНЗ Київської області, плану роботи управління молоді та спорту КОДА та КЗ КОР "Київський обласний молодіжний центр" у 2016 році, актуальних заходів для ораганів студентського самоврядування від студентської ради ПХДПУ.

Після закінчення засідання активістам подарували сувенірні вироби майстрів педуніверситету та провели екскурсію у НІЕЗ "Переяслав".