DSC7004Інтелектуально-розважальна гра «Нумо, супердівчата!», присвячена Дню Гумору і проведена 7 квітня у Всесвітній день здоров'я для дівчаток-коледжаночок 12 ПО(а) групи, була незвичайна, жартівлива і тому дуже корисна для здоров’я, оскільки, як стверджують учені, сміх подовжує життя. Бібліотекарі Тетяна Шелест і Олена Виговська – організатори заходу − підготували також книжкову виставку «Смішне перо не в гусака», метою якої було ознайомлення з іменами та творчістю гумористів, формування навичок художнього читання гуморесок, анекдотів, виховання почуття гумору, розуміння потреби вчитися, любові до праці та засудження ледарів, хвальків.

Із Наказом № 001 Міністра сміхології від року 2016 славного педагогічного коледжу міста Білої Церкви про святкування Дня Гумору присутніх ознайомила Шевчук Юлія. Як справжні знавці сценічної майстерності з гуморинками виступили кумасі Маруся і Дуся (Глиняна Жанна та Старовойтенко Марина, Біда Анжеліка та Гнидовець Настя), проаналізувала твори одногрупників із української мови Подолюк Діана, веселі історії з життя бібліотеки розповіла Олена Андріївна, а Тетяна Дмитрівна провела інтелектуальний конкурс.

Переконатися, що всі дівчатка насправді дуже розумні і кмітливі, та перевірити практичні вміння, вправність і спритність у виконанні хатніх справ допомогли змагання «Рукодільниця», «Я − хороша господиня», «Вихід із ситуації», конкурси − якнайшвидше одягти молодших братика чи сестричку одягом із паперової стрічки, зобразити пантомімою види транспорту, якими студенти добираються на навчання, намалювати на папері настрій, із яким вони заходять у коледж (папір чіпляється високо, тому треба підстрибувати).

«Усмішка… Вона нічого не коштує, але багато дає. Вона збагачує тих, хто її отримує і не збіднює при цьому того, хто її дарує. Вона триває мить, а в пам’яті залишається назавжди. Усмішка – бальзам для втомлених, сонячний промінчик для тих, хто впав духом, вона – найкращі ліки від неприємностей. Усміхайтеся! Смійтеся на здоров’я! А наше свято завершується. І залишається лише всім побажати, аби сміх ніколи не покидав вас! До нових зустрічей!» − побажали на закінчення ведучі заходу Волошина Аліна та Гринченко Лілія.

 DSC7004  DSC7004