DSC7004Кожен із нас хоча б раз у житті відвідував театр. А студенти КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» завжди з нетерпінням чекають Дня театру у коледжі, щоб у черговий раз відвідати Київський обласний драматичний театр ім. П. Саксаганського.

Але не всі знають, що цей театр став таким, яким ми його знаємо нині, зовсім недавно. Він пройшов довгий і складний шлях розвитку. Десятиліттями на¬копичувався досвід акторської майстерності, удосконалювалася театральна техніка, розширювалася жанрова специфіка. І хоча в роботі театру неодноразово виникали труднощі, проте він щоразу вистоював, витримуючи конкуренцію з кінематографом, телебаченням і навіть із комп’ютером. Тому щоразу дарує глядачам нові відкриття, насолоду та справжнє свято.

Не стали винятком Дні театру у коледжі і цього разу. Студенти із великим задоволенням 26-27 квітня 2016 року переглянули вистави «Портрет Доріана Грея» і «Дерева помирають стоячи» та поділилися своїми враженнями:

«Приємно здивована та вражена виставою. Я була захоплена грою акторів.Також сподобався музичний супровід, який допоміг передати атмосферу тих часів».

Глиняна Жанна, студентка 12 ПОа групи

«Вистава «Портрет Доріана Грея» справила на мене чудове враження! Вдало підібрані актори, бездоганно зіграні ролі, в яких виконавці зуміли донести до глядача всі ті емоції, котрі Уальд вклав до свого твору».

Старовойтенко Марина, студентка 12 ПОа групи

«У театрі час ніби завмирає. Серце починає битися швидше і затамовує дихання, коли починається вистава. Вистава «Дерева помирають стоячи», дійсно, зачепила за душу, проникла у всі її куточки. Несподіваний сюжет, яскрава гра акторів та спецефекти – все гармонійно доповнювало одне одного, щоб глядач співпереживав разом з артистами, які втілюють свою роль на сцені».

Зіненко Ольга, студентка 42 ПОа групи

«Мені дуже сподобалась вистава «Портрет Доріана Грея». Вона розкрила багато важливих питань, які зустрічаються у житті людини. Я вважаю, що ця вистава має тонкощі, які треба зрозуміти. Адже там підіймалось питання про сенс життя, важливість пріоритетів у ньому, вплив інших людей на тебе тощо».

Паустовська Юлія, студентка 12 По(а) групи

 

 DSC7004  DSC7004