DSC7004Із 5 по 15 травня 2016 року у приміщенні Білоцерківської бібліотеки №8 проходитиме вернісаж картин художників «Пам’яті вірні» з нагоди Днів пам’яті та примирення, присвячених пам’яті жертв Другої світової війни, у якій представлені роботи і в. о. директора Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу Ружицького Валерія Андрійовича.

Традиційно участь у відкритті виставки, яке відбулося 05 травня 2016 року, взяли студенти 41 ОМ групи разом із викладачами мистецьких дисциплін Шульгою О. Т. та Слуцькою Н. О.

Під час вітального слова до учасників та гостей заходу в. о.директора коледжу Ружицький Валерій Андрійович зазначив, що у ці весняні дні ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Ми уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав перемогу над ворогом. Подвиг воїнів-переможців не підвладний часу, як і безмежна наша вдячність всім, хто відстояв Батьківщину, виявив нездоланну мужність та незламність духу. Тож сьогоднішній вернісаж – у першу чергу, вияв глибокої шани до тих, хто причетний до перемоги над нацизмом.

Тож запрошуємо всіх студентів, викладачів та працівників коледжу відвідати цей мистецький захід!

 DSC7004  DSC7004  DSC7004  DSC7004