2coZsFo5D14На території Київської області розпочав свою діяльність проект “Підтримка довгострокової соціальної стабільності в Україні” . Основні цілі даної програми - сприяти довгостроковій соціальній стабільності в Україні, підтримуючи медичну та соціальну реінтеграцію поранених демобілізованих військовослужбовців та вразливих вимушено переміщених людей зі сходу країни. Це здійснюється шляхом надання консультацій та психосоціальної підтримки пораненим демобілізованим військовослужбовцям у військових госпіталях. Проводитимуться спільні заходи для родин демобілізованих військовослужбовців.

Поранені демобілізовані військовослужбовці у рамках медичного компоненту проекту мають змогу отримати деталі до протезів, медичне обладнання (ліжка, милиці, інвалідні візки), засоби для полегшення побуту (пристосування для дому – поручні, ручки, і т.д.), медикаменти.

Заплановано ряд заходів для жінкок і дітей, постраждалих від переміщення на отримання психосоціальної підтримки відповідно до статі та віку, що сприятиме підвищенню їх соціального благополуччя, механізмів виживання, стійкості та захисту. Приємно, що й студенти Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу (Котлинська В., Тимченко К.) активно долучилися до реалізації проекту й запрошують приєднуватися усіх небайдужих.

15 травня в рамках програми " Підтримання довгострокової стабільності в Україні", яка реалізується за сприяння уряду Японії, відбулася прекрасна зустріч в приміщенні міської організації Товариства Червоного Хреста. Дітлахи з переміщенних сімей та з сімей демобілізованих військовослужбовців зробили листівочки для своїх мам, тому що радувати їх потрібно щодня, а не тільки в святковий період. Усі залишились задоволені роботою, спілкуванням та солодощами.

 oKKLs2RrOP8