DSC79129 травня вважається Днем народження Європейського Союзу.  Саме у цей день 57 років тому міністр закордонних справ Франції Роберт Шуман представив усьому світові своє бачення майбутнього єдиної Європи – ключ до миру та добробуту на континенті у той час, коли люди ще не відійшли від травм минулої війни, а Європа вже стояла на порозі третьої світової війни. Цей день став символом нового початку, вільного та успішного шляху, мирної співпраці між суверенними націями, що ґрунтується на спільних цінностях та спільних інтересах, миру, солідарності, демократії, добробуту людей та верховенства права. Останні події в Україні яскраво довели, що прагнення до європейського рівня життя, європейських цінностей і стандартів визначило європейський вибір нашої країни.   

17 травня 2016 року у КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» пройшов День Європи.  Це свято в черговий раз нагадало, що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного українця. А проведення Дня  Європи – це  хороша нагода більше дізнатися про унікальні культури Європи.  У програмі заходу було передбачено:

  1. Конкурс плакатів на тему «Символи та традиції європейської країни».
  2. Конкурс-реклама обраної європейської країни «Галопом по Європі».
  3. Конкурс-презентація традиційної страви обраної європейської країни.

У конкурсній програмі взяло участь 16 академічних груп. Студенти закладу під час своїх виступів довели, що добре обізнані з культурою,  звичаями, традиціями, кулінарією європейської країни, яку вони представляли. Члени журі були здивовані, коли під час конкурсної програми звучала англійська, португальська, естонська, ірландська, німецька, болгарська мови. Конкурсанти старанно підготувалися до представлення тієї чи іншої європейської країни, тому усі учасники були відзначені грамотами. Але гран-прі одноголосно було присуджено студентам 201 СП групи, які представили присутнім Італію.

Свято вдалося на славу!  Організатори та учасники заходу дійшли висновку, що День Європи – це ще й спосіб приєднання до тих цінностей, яких дотримуються в країнах ЄС.

 

 DSC7908        DSC8005

 

Переглянути більше світлин >>>>>