DSC950011 липня 2016 року в Комунальному вищому навчальному закладі Київської обласної ради «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» розпочався прийом заяв та документів на денну та заочну форми навчання.

Приймальна комісія КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» працює оперативно та злагоджено, допомагаючи абітурієнтам подавати документи у паперовій формі.

Цьогорічна вступна кампанія має ряд нововведень:

  • здійснюється набір за новим єдиним переліком галузей і спеціальностей, що був затверджений у 2015 році;
  • повністю прибрано норму про позаконкурсний вступ, а також цільовий прийом. Таким чином, усі учасники вступної кампанії проходитимуть конкурсний відбір. Разом з тим, є категорії громадян, котрі з об’єктивних причин потребують підтримки держави та можуть розраховувати на вступ за квотами.

Вступ до коледжу відбувається відповідно до Умов прийому до ВНЗ у 2016 році, Правил прийому до коледжу, закону України "Про вищу освіту". Абітурієнти мають можливість подавати заяви безпосередньо до Приймальної комісії, яка працює за адресою вул. Ярослава Мудрого, 37 з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 18.00, у суботу – з 8.00 до 14.00 (вихідний день – неділя). На сайті постійно оновлюється інформація про хід вступної кампанії, яку можна знайти у розділі «Абітурієнту».

Запрошуємо на навчання і бажаємо всім абітурієнтам впевненості у своїх силах і максимальної самовіддачі! Хай здійсняться ваші мрії у подоланні першої сходинки у професійній кар’єрі.

Будемо раді бачити Вас у стінах нашого коледжу!

 DSC9501