DSC0765Другий рік у КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» працює семінар-практикум «Професійна адаптація та соціалізація студентів» під керівництвом Мушинської Л. С., метою роботи якого підвищення якості підготовки студентів до педагогічної практики, забезпечення можливості обміну досвідом  між викладачами, педагогічними працівниками базових шкіл міста та студентами коледжу.

20 вересня 2016 року в рамках роботи семінару було проведено творчу зустріч студентів 3-го курсу з четвертокурсниками та викладачами окремих методик. У ході зустрічі були обговорені питання розвитку професійної компетентності майбутніх учителів початкових класів.

Своїми першими здобутками, успіхами та невдачами поділилися студенти четвертого курсу Конончук Світлана та Кубашевська Наталія. Про особливості підготовки студента до проведення сучасного уроку розповіли керівники практики «Пробні уроки та заняття» Галашевська В. М. та Слуцька Н. О.

Семінар дав можливість розширити та поглибити знання студентів третього курсу з  питань професійної спрямованості особистості майбутнього педагога, розпочати процес занурення у професійне середовище, засвоєння правил, норм та вимог професійної діяльності.

 DSC0769      DSC0770