14.11.014Традиційно наша коледжанська команда “Кіборги” бере участь у Всеукраїнському Інтернет-турнірі з природничих дисциплін, організаторами якого є Національний центр “Мала академія наук України” та Всеукраїнська громадська організація “Асоціація учителів фізики “Шлях освіти – ХХІ”.

Турнір проводиться з метою виявлення, розвитку і підтримки обдарованих дітей, підвищення інтересу до поглибленого вивчення природничих дисциплін, залучення молоді до науково-дослідницької діяльності в гуртках і секціях наукових відділень Малої академії наук України.

Протягом жовтня 2016 року команда “Кіборги” (керівник команди Тимченко О.В.) взяла участь у кваліфікаційному етапі відбіркового туру Турніру в такому складі:
1. Стасюк Наталія, 31 ПО(і) група
2. ГайдаєнкоКіріл, 32 ПО(а) група
3. Тимченко Кирило, 21 ПО(і) група
4. Маслянчук Наталія, 21 ОМ група
5. Хом’янчук Микола, 11 ПО(і) група
6. Ельснукаєва Зуліхан, 12 ПО(а) група

Команда виконувала завдання Турніру, які складаються з відео- та фотодемонстрацій за п’ятьма напрямами: астрономія, фізика, хімія, біологія, географія. Кожен напрям включав чотири завдання, які оцінювались у п’ять балів. Максимальна сума балів, яку могла отримати команда за виконання усіх завдань на кожному етапі, – сто балів.

Приємно повідомити, що команда “Кіборги” цього року у кваліфікаційному етапі набрала 92 бали, що дозволяє їй продовжити участь в основному етапі відбіркового туру Всеукраїнського Інтернет-турніру із природничих дисциплін, який відбудеться 23 листопада 2016 року.

reit

Побажаємо нашій команді успішного виступу!