DSC201310 листопада 2016 року у КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» відбувся конкурс «Нам пора для України жить» на кращого читця творів Івана Франка з нагоди 160-ї річниці від дня народження українського поета, прозаїка, драматурга, вченого, етнографа, фольклориста, історика, філософа, журналіста, перекладача, громадсько-політичного діяча та в рамках проведення декади педагогічної майстерності циклової комісії викладачів української мови, української та зарубіжної літератур.

Захід проводився з метою виявлення творчо обдарованої студентської молоді, популяризації творів Великого Каменяра, формування високої духовності молодого покоління,  виховання патріотизму і любові до України, української літератури, культури та мистецтва.

Оцінюючи виступи учасників члени журі враховували майстерність виконання, сценічну культуру читця, використання сценічного простору, музичного супроводу.

Усіх присутніх надзвичайно вразив артистизм, виразність читання, майстерність виконання творів студентами коледжу.

Переможцями конкурсу стали:

І місце –  Філяєва Альона (41 ПО(і) група)

ІІ місце –  Гойжа Аліна (23 ПО(а,і) група)

                  Ковальчук Каріна (33 ПО(а) група)

ІІІ місце – Шевченко Богдан (13 ПО(ф)група)

                  Слободяник Світлана (101 СР група).

Іван Франко сподівався, що його творчість знайде відгомін у серцях прийдешніх поколінь. Як бачимо, так воно і є, адже студенти коледжу із задоволенням взяли участь у конкурсі читців поезій Великого Каменяра і свято бережуть його заповіти.

 DSC2025    DSC2027    DSC2029