IMG 20161209 151948Для налагодження співпраці, обміну професійним досвідом, висвітлення стану і перспектив розвитку науки і освіти, відзначення та вшанування активних і успішних представників галузі Академія наук вищої освіти України спільно з інформаційним партнером і співорганізатором УІВЦ «Галактика» провели 09 грудня 2016 року Міжнародний форум «Сучасний стан науки і освіти в Україні. Стратегія розвитку».

Форум проходив за підтримки та участі представників Верховної Ради України, народних депутатів України, Кабінету Міністрів України, Національної академії наук України, Національної академії педагогічних наук України, Національної академії правових наук України, Національної академії аграрних наук України, Міжнародної академії освіти і науки, Pegasus Global Business services, INC, Варшавського університету наук про життя, Університету Mikołaja Kopernika в Торуні, Університету педагогіки в Кракові та інших.

До участі у роботі Міжнародного форуму були запрошені народний депутат Олександр Марченко, представники першого заступника голови комітету Верховної Ради України з питань освіти і науки та міністра освіти і науки України, віце-президент Національної академії наук України  Сергій Пирожков, президент компанії Pegasus Global Business services Габріель Мнаярджі, голова Всеукраїнського громадського об’єднання «Відроджені гімназії» Ярослав Турянський, які виступили з вітальними промовами.

Учасниками Міжнародного форуму «Сучасний стан освіти і науки стали і представники КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж»: в. о. директора Ружицький В. А., завідувач навчально-методичного кабінету Тимченко О. В., викладач англійської мови Жало О. А.

Викладачі закладу взяли участь у роботі секцій:

– Жало О. А. презентувала досвід роботи з проблеми «Упровадження тренінгових технологій на заняттях методики навчання англійської мови в початкових класах» (секція «Середня освіта»);

– Тимченко О. В. поділилася досвідом щодо організації самостійної роботи студентів за допомогою Інтернет-ресурсів (секція «Вища освіта»).

За рішенням експертної комісії кращі представники галузі були відзначені медалями та грамотами. 

medal2Медаллю «За заслуги в галузі освіти і науки» був нагороджений керівник КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» Ружицький В. А.

Коледж був відзначений грамотою народного депутата Олександра Марченка «За високі професійні здобутки у вихованні та навчанні молодого покоління».

Інформація про лауреатів Міжнародного форуму «Сучасний стан освіти і науки. Стратегія розвитку» презентована у виданні «Науковці та освітяни України», в якому представлені публікації про наукові установи, навчальні заклади, видатних науковців, достойних освітян, обдарованих дітей, а також розміщені наукові, практичні досягнення та інноваційні  підходи до розвитку системи освіти. У вказаному виданні вміщено інформаційно-публіцистичну статтю і про КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» та тези доповідей викладачів закладу.

IMG 20161209 152206   posvidchennya
     
inform stattya   gramota   naukovci