10 грудня в Центрі психосоціальної підтримки на базі Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу в рамках проекту "Підтримка довгострокової соціальної стабільності в Україні" пройшло заняття для дітей демобілізованих військовослужбовців та ВПО.

Студенти-волонтери Котлинська В., Бєлоусова Т., Бараєва Д. разом з дітьми продовжують роботу над створенням лялькового театру. До прем’єри залишається небагато часу, тому всі дружно та творчо працювали над виготовленням декорацій.

Підготовка до Нового року вже розпочалася і набирає обертів. Новорічна листівка може бути, як самостійним подарунком, так і приємним доповненням до нього. Звичайно, у наш час можна придбати оригінальну листівку, але, якщо її виготовити своїми руками, то вона буде бажаним і приємним подарунком.

Саме майстер-клас з виготовлення новорічних листівок для дітей зі статусом внутрішньо переміщених осіб та дітей демобілізованих військовослужбовців провела 10 грудня у Центрі психосоціальної підтримки в м. Тетієві студентка 21ПО(і) групи Богданюк Христина.

Декілька видів паперу, картон, невеличка ялиночка із картону – і справжня святкова листівка вже манить свого творця оздобити її! Це може бути бісер, стрічки, ялинковий дощик або навіть ручка, що малює блискітками!

Всі бажаючі мали змогу зробити подарунки для рідних і друзів власними руками.

11 грудня 2016 року в Центрі психосоціальної підтримки на базі КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» в рамках проекту "Підтримка довгострокової соціальної стабільності в Україні" пройшов майстер-клас в техніці скраб-букінг. Учасниками даного заходу були дружини та діти демобілізованих військових, ВПО та студенти-волонтери Товариства Червоного Хреста України. Заняття проходило в дуже цікавій формі. Всі учасники майстер-класу мали багато ідей, які намагалися втілювати у свої вироби.

У результаті – кожен виготовив оригінальну листівку, яку зможе подарувати своїм близьким, і тим самим передасть позитив та душевне тепло.