DSC3510За вікном – снігова казка, відривний календар зовсім схуд, усі живуть в очікуванні новорічно-різдвяних свят, надією, що казка стане реальністю. А ще живуть спогадами про минулі події, підводять підсумки. У такій святковій атмосфері 19 грудня 2016 року в КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» відбулася урочиста церемонія закриття Року англійської мови, організатором якої стала викладач англійської мови Кошинська І. М.

Протягом 2016 року, який Указом Президента України був оголошений Роком англійської мови, педагогічний колектив реалізовував проект «5 хвилин англійською», який сприяв активізації вивчення студентами та викладачами англійської мови з метою створення можливостей її використання у різних сферах життя.

Літературно-музичне свято розпочав Ружицький В. А, в. о. директора коледжу, англомовною промовою, в якій повідомив про здобутки педагогічного колективу, початок співпраці з волонтером Корпусу Миру Міс Маріел Васкез, що дозволить вивчати і вдосконалювати англійську мову, та наголосив на можливостях проходити стажування за кордоном.

У ході свята присутні отримали можливість згадати основні події та заходи 2016 року, привітати переможців олімпіади з англійської мови, учасників Всеукраїнського конкурсу «Гринвіч» та міжнародних конкурсів від освітніх компаній Oxford University Press, MacMillan Education, стати експертним літературним журі і оцінити ліричність, гармонійність та ніжність англійської мови завдяки студентам 11 ПО(і) і 32 ПО(а) груп, розгадати англомовні загадки, почути англомовні музичні композиції у виконанні студентів 12 ПО(а) і 31 ОМ груп, переглянути інсценізацію вірша сучасного англійського поета Роалда Дала «Червона шапочка» (студенти 22 і 33ПО(а) груп).

Визначною подією в житті нашого коледжу була участь студентів у стипендіальній програмі від асоціації британських коледжів HMC Projects та здобуття перемоги у цій програмі Денисюк Оленою, яка отримала повну стипендію на навчання у приватній школі «St Georges Ascot». Надихаюча промова Олени, яка завітала на свято, про віру у власні сили та наполегливість на шляху до мети зворушила присутніх.

Родзинкою урочистої церемонії закриття Року англійської мови став артистичний виступ студентів 23 ПО(а,і) групи, які розіграли сценку «How to Torture Your Teacher».

All is well that ends well, – кажуть англійці. Свято закінчилося, проте його учасники переконані, що вже через кілька років нова генерація українців зможе використовувати всі сучасні можливості, матиме змогу вплинути на майбутнє світу та забезпечити гідне позиціювання України у ньому.  

 DSC3549  DSC3563
   
 DSC3593  DSC3617

 

 DSC3624