06.12.0112 січня 2017 року в КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» відбулася педагогічна рада. У ході роботи було розглянуто такі питання:

1. Про виконання рішень педагогічної ради від 28.11.2016 року.

2. Аналіз успішності студентів за І семестр 2016/2017 н. р.

3. Організація роботи з обдарованою молоддю як чинник професійної підготовки майбутнього фахівця освіти

4. Про правила та порядок призначення і виплати стипендії студентам в 2017 році.

Завідувач відділення коледжу прозвітувала про виконання рішення педагогічної ради від 28 листопада 2016 року, вказала, які питання ще залишаються на контролі. Корчинська Н. Ю. здійснила глибокий аналіз успішності студентів та відвідування ними навчальних занять за І семестр 2016/2017 навчального року.

Про роботу з обдарованою молоддю як чинник професійної підготовки майбутнього фахівця освіти доповіла заступник директора з виховної роботи Счастлива О. Д. та передала слово творчим групам, які досліджували питання інтелектуальної, художньої та педагогічної обдарованості. З пропозиціями та доповненнями виступили викладачі Медвідь Л. В., Міщенко Т. О., Прокопчук Т. П.

У ході обговорення було прийнято таку ухвалу:

1. Апробувати і запровадити сучасні методики виявлення обдарованих студентів.

2. Вивчати і впроваджувати нові педагогічні підходи до роботи з обдарованими студентами.

3. Активізувати роботу щодо залучення обдарованих студентів до науково-дослідницької, творчої діяльності в рамках кожної циклової комісії.

4. Організувати роботу педагогічного гуртка з 01 жовтня 2017 року. 5. Спрямувати роботу педагогічного колективу на реалізацію проекту «Успішний студент – сучасний педагог».

6. Організовувати творчі звіти керівників за результатами роботи гуртків, клубів, секцій.

7. Відзначати викладачів, які результативно працюють з обдарованими студентами.

Після обговорення педагогічна рада затвердила правила призначення і виплати стипендії студентам в 2017 році і порядок формування рейтингового балу.